25 kwietnia odbył się Dzień Otwartej Szkoły. Uczniom z gimnazjum przedstawiono ofertę edukacyjną na rok 2017-2018 Wśród propozycji znajdą się klasy: licealna, sportowa, politechniczna, technikum, szkoła branżowa I stopnia. Gimnazjaliści zapoznali się również z ofertą firmy Morpol- klasy patronackie.

Ponadto młodzież mogła wziąć udział w grze szkolnej "Bieg po szkole", zagadkach językowych, quizie językowym, "matmie online", doświadczeniach fizycznych i pokazach chemicznych, zajęciach kulinarnych i z edukacji morskiej z elementami służb mundurowych, pobawić się robotami "MBoot" i dowiedzieć się o hotelarstwie. Do dyspozycji były też 2 gabinety zamienione na: Krainę Piękna - studio wizażu, gdzie można było zrobić profesjonalny makijaż i manicure hybrydowy kosmetykami marki Pierre Rene oraz Krainę Relaksu, gdzie wykonywano masaże głowy i dłoni.

Zapraszamy do nas już od września. :)