Kolejne sportowe sukcesy naszych uczniów

22. maja 2014 roku w Słupsku rozegrane zostały indywidualne zawody lekkoatletyczne zorganizowane w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych. Nasza szkoła zajęła miejsca na podium. W ogólnej klasyfikacji na I miejscu uplasowali się chłopcy, a dzieczęta, zajęły III miejsce.

Reprezentacja dziewcząt:

Maruszewska Klaudia, Przybyszewska Paulina, Karpuk Ola, Derdzińska Klaudia, Czernecka Klaudia, Marciniak Adrianna, Wszółkowska Aleksandra.

400m - Im, Paulina Przybyszewsa

Rzut oszczepem - Im, Klaudia Maruszewska

Kula - Im, Klaudia Maruszewska

4x400 - Im, Marciniak Adrianna, Wszółkowska Ola, Karpuk Ola, Przybyszewska Paulina.

4x100 - 3m, Przybyszewska Paulina, Maruszewska Klaudia, Czernecka Agnieszka, Marciniak Adrianna.

Reprezentacja chłopców:

Wargacki Damian, Stępniak Miłosz, Nowak Rafał, Nurkowska Patryk, Mencfel Marcin, Błaszczyk Patryk, Żaczek Dawid.

100m - Im, Mencfel Marcin

skok w dal - Im, Mencfel Marcin

400m - Im, Nurkowski Patryk

1500m - Im, Błaszczyk Patryk

4x100m - Im, Krawczyk Kacper, Nowak Rafał, Mencfel Marcin, Nurkowski Patryk.

4x400m - Im, Krawczyk Kacper, Żaczek Dawid, Wargacki Damian, Nurkowski Patryk.

Gratulujemy zawodnikom i trenerom. :)

Nagrody Burmistrza Ustki dla sportowców naszej szkoły

Link do GP24

W czwartek 27 marca burmistrz Ustki nagrodził sportowców - uczniów naszej szkoły. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Klaudia Maruszewska IA, Marcin Mencfel IIA, Patryk Nurkowski i Patryk Błaszczyk IIT.

Gratulujemy naszym sportowcom wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów.

Nasi sportowcy docenieni i wyróżnieni przez Starostę Słupskiego

Miło nam poinformować, że Patryk Błaszczyk i Patryk Nurkowski – klasa II T, Klaudia Maruszewska -  klasa ILOA, Aleksandra Karpuk - klasa II B, Paulina Przybyszewska – klasa I LO oraz Marcin Mencfel – klasa II A otrzymali stypendia sportowe w kategorii "wynik".

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nasi uczniowie na Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów

Udany występ zawodników LKS "Jantar" Ustka (uczniów naszej szkoły) w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Spale 25. stycznia 2014roku. W Mistrzostwach startowali zawodnicy rocznik 95-96.

Patryk BŁASZCZYK (96) -3000m - 8:38.84  ZŁOTY MEDAL halowy i PB (rekord życiowy).

Marcin MENCFEL (96) - 60m p.pł. - el. 8,08 PB najlepszy wynik eliminacji i halowy PB (rekord życiowy)

Finał A - 8,17 - BRĄZOWY MEDAL

Patryk NURKOWSKI (96) - 400m - el. 50,11 - halowy PB (rekord życiowy)

Finał A - 50,97 -IV miejsce

Patryk Błaszczyk najlepszy w Polsce do lat 20.

Marcin Mencfel najlepszy w Polsce do lat 19.

Patryk Nurkowski najlepszy w Polsce do lat 19

Trenerem Patryka Błaszczyka jest Henryk Michalski.

Trenerem Marcina Mencfel jest Henryk Michalski, w przygotowaniu technicznym współpracuje z Bogdanem Zakrzewskim.

Trenerem Patryka Nurkowskiego jest Lucyna Kuklińska-Nurkowska - mama Patryka.

Serdecznie gratulujemy Trenerom i Chłopakom. :)