Zakończenie roku szkolnego
| Monika Dymek
Na dzisiejszej uroczystości zakończenia roku szkolnego swoją obecnością zaszczycili nas p. Adriana Cerkowska-Markiewicz, członkini Zarządu Powiatu Słupskiego, p. Gabriela Rajnert, przewodnicząca Rady Rodziców, p. dyrektor ZSOiT Katarzyna Ozimek, rodzice, nauczyciele, pracownicy administracji i oczywiście uczniowie![]()
Wyróżnienia otrzymali najlepsi uczniowie oraz ci bardzo zaangażowani w życie szkoły. Gratulujemy!
Życzymy wszystkim słonecznych, pięknych i bezpiecznych wakacji:)
