Do Hymnu!
| Monika Dymek
Dzisiaj w naszej szkole odbyła się szkolna uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości. O godz. 11:11, jak co roku, zaśpiewaliśmy hymn Polski. Rozstrzygnięty został rownież konkurs plastyczny, w którym wyróżnione zostały uczennice: Patrycja Lewandowska, Natalia Łoboda i Olga Dutka. Następnie zaprosiliśmy młodzież do auli szkolnej, gdzie obejrzeliśmy film ,,Legiony".
