Naturalnie mamy moc
Konkurs plastyczny pod hasłem „Naturalnie mamy moc”, którego organizatorem było ZSOiT, odbywał się do 27 marca. Uczestnicy konkursu musieli wykonać pracę plastyczną nawiązującą do tematyki sił natury, a w szczególności mocy wiatru.
Do konkursu napłynęło łącznie 60 prac w dwóch kategoriach.
Jury w składzie: Marta Wyrzykowska, Grażyna Malczewska, Maria Drapalska, Aleksandra Zadarko postanowiło przyznać
- w kategorii klas 0-3 w konkursie „Mały wielki wiatr”:
I miejsce Karynie Stroi klasa 3c SP 2 Ustka,
II miejsce Stanisławowi Bernatkowi klasa 3a SP 2 Ustka,
III miejsce Oliwii Niedziałkowskiej klasa 1 a SP2 Ustka
Wyróżnienia otrzymują:
Zuzanna Kosińska klasa 3a SP2 Ustka,
Milo Cygert klasa 2b SP2 Ustka,
Aleksandra Kozdrój klasa 1b SP2 Ustka,
Zofia Michońska klasa 2 b SP2 Ustka
- w kategorii klas 4-8 w konkursie „Napędzani wiatrem”:
I miejsce Celina Szołtysik klasa 4 SP1 Ustka,
III miejsce Maria Szarek klasa 5a SP2 Ustka,
III miejsce Hanna Polakowska klasa 8a SP2 Ustka
Wyróżnienia otrzymują:
Dominika Marcińska klasa 6 SP1 Ustka,
Marcin Poszepczyński klasa 4b SP2 Ustka,
Roksana Stachyra klasa 5a SP2 Ustka,
Wiktor Pietrzyk klasa 4b SP2 Ustka
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów.
