Przejdź do głównej treści

herb miast Ustka logo Facebook Logo Biuletynu Informacji Publicznej rodo youtube logo png 50

Naturalnie mamy moc

| Monika Dymek

Konkurs plastyczny pod hasłem „Naturalnie mamy moc”, którego organizatorem było ZSOiT, odbywał się do 27 marca. Uczestnicy konkursu musieli wykonać pracę plastyczną nawiązującą do tematyki sił natury, a w szczególności mocy wiatru.

Do konkursu napłynęło łącznie 60 prac w dwóch kategoriach.

Jury w składzie: Marta Wyrzykowska, Grażyna Malczewska, Maria Drapalska, Aleksandra Zadarko postanowiło przyznać

- w kategorii klas 0-3 w konkursie „Mały wielki wiatr”:

I miejsce Karynie Stroi klasa 3c SP 2 Ustka,

II miejsce Stanisławowi Bernatkowi klasa 3a SP 2 Ustka,

III miejsce Oliwii Niedziałkowskiej klasa 1 a SP2 Ustka

Wyróżnienia otrzymują:

Zuzanna Kosińska klasa 3a SP2 Ustka,

Milo Cygert klasa 2b SP2 Ustka,

Aleksandra Kozdrój klasa 1b SP2 Ustka,

Zofia Michońska klasa 2 b SP2 Ustka

- w kategorii klas 4-8 w konkursie „Napędzani wiatrem”:

I miejsce Celina Szołtysik klasa 4 SP1 Ustka,

III miejsce Maria Szarek klasa 5a SP2 Ustka,

III miejsce Hanna Polakowska klasa 8a SP2 Ustka

Wyróżnienia otrzymują:

Dominika Marcińska klasa 6 SP1 Ustka,

Marcin Poszepczyński klasa 4b SP2 Ustka,

Roksana Stachyra klasa 5a SP2 Ustka,

Wiktor Pietrzyk klasa 4b SP2 Ustka

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów.