herb miast Ustka logo Facebook Logo Biuletynu Informacji Publicznej rodo Deklaracja dostępności

Pożegnanie klas IVOMS i VT

| Monika Dymek
26 kwietnia pożegnaliśmy uczniów klas programowo najwyższych. Było wzruszająco i uroczyście.
Super Absolwent (Nagroda Starosty) - BARTŁOMIEJ KRÓL (nagrodę wręczyła p. Anetta Pirka, dyrektor Centrum Usług Wspólnych Powiatu Słupskiego);
Nagroda Burmistrza- SZYMON CZAJA (nagrodę wręczyła p. Dorota Szcześniak-Abramczyk, naczelnik Wydziału Spraw Społecznych, Oświaty, Kultury i Sportu w Urzędzie Miasta Ustka);
Nagrodę Dyrektora Szkoły (wręczona przez p. Dyrektor Katarzynę Ozimek) otrzymał Gracjan Kaźmierczak;
Nagrody Rady Rodziców za najlepsze wyniki egzaminów zawodowych otrzymali- Wiktoria Seńkowska, Kamelia Dembek i Sebastian Wawrzyniak (nagrody wręczył p. Daniel Król, przewodniczący Rady Rodziców i radny Miasta Ustka).
Nagrodę specjalną za Wszechstronność, ufundowaną przez grono pedagogiczne naszej szkoły, otrzymał Sebastian Wawrzyniak.
Gratulujemy!!!👍👍👍
Tegoroczni absolwenci nie zapomnieli o swoich wychowawczyniach - pani Monice Dymek i pani Marcie Wyrzykowskiej🌷🌷🌷 Były także wzruszające prezentacje o klasach maturalnych.
W części artystycznej zostały przyznane szkolne Oskary w dziewięciu kategoriach:
Mózg Roku – Szymon Czaja
Talent Roku – Sebastian Wawrzyniak