26 września przypada Europejski Dzień Języków. Z tej okazji proponujemy Wam konkursy:
  • Konkurs na plakat w j. angielskim pt „Czego jeszcze nie wiemy o języku angielskim?” – format A3, własnoręczne wykonanie i pismo, może zawierać elementy graficzne. Tekst ma być zrozumiały także dla pozostałych uczniów, nie może zawierać treści wulgarnych ani obraźliwych. Za najlepsze prace będzie można uzyskać punkty dodatkowe / oceny. Termin składania prac – do 28 września do 15.00 w sali 204.
  • Konkurs szkolny mistrz j. angielskiego English Master. Konkurs online odbędzie się 26 września o g. 18.00 na platformie Microsoft Office 365. Czas przeznaczony na wykonanie zadań sprawdzających wiedzę i umiejętności to 60 min. Wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej poprawnych odpowiedzi w wyznaczonym czasie. Za najlepsze wyniki przewidziane są punkty dodatkowe/oceny. Zgłoszenia do konkursu do piątku 23 września do g.15.00 w sali 204.