countryside1.jpgcountryside2.jpg

Notice: Undefined offset: 35 in /home/zsoitustka/domains/zsoitustka.edu.pl/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 608

Notice: Trying to get property of non-object in /home/zsoitustka/domains/zsoitustka.edu.pl/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 608

Notice: Undefined offset: 35 in /home/zsoitustka/domains/zsoitustka.edu.pl/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 613

Notice: Trying to get property of non-object in /home/zsoitustka/domains/zsoitustka.edu.pl/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 613

Strona główna

Olimpijski sukces Wiktorii

W dniu 1 grudnia 2018 r. odbył się w Chojnicach etap okręgowy (wojewódzki) ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym. Nasze liceum  reprezentowała Wiktoria Malesa z klasy III. Zmagania rozpoczęły się od rozwiązywania testu wielokrotnego wyboru. Uczestnicy walczyli o awans do II części, do której awansowało 10 osób, pod warunkiem uzyskania co najmniej 50% punktów z testu. Tematyka zadań obejmowała historię najnowszą, elementy wiedzy o społeczeństwie, no i oczywiście prawa człowieka. W II etapie olimpijczycy również rozwiązywali test z pytaniami otwartymi, ale dotyczący tylko praw człowieka. Nasza uczennica odniosła olbrzymi sukces. Awansowała bowiem do finału centralnego olimpiady, który odbędzie się wiosną w Białymstoku. Nagrodą dla finalistów i laureatów olimpiady są indeksy na wiele kierunków, w tym na prawo. Wiktorię przygotowywał p. Arkadiusz Kubiak.

Joomla templates by a4joomla