Link do Galerii

Wywiad z Patrykiem

Na Mistrzostwach Polski Juniorów w Biegach Przełajowych Patryk BŁASZCZYK zdobył w biegu na 6km SREBRNY MEDAL. Patryk po 3km przyspieszył, rozerwał stawkę zawodników (na zdjęciu w Galerii). Prowadził 2km, utrzymało się za nim 2 zawodników, na ostatnim kilometrze miał kryzys. Sowiński przyspieszył za nim Nowak,  Patryk został ok.20m.  Jednak na finiszu to on przyspieszył i minął prowadzących zawodników, Nowak zaczął go gonić, na metę wpadli razem z tym samym czasem, a o kolejności zadecydował film z fotofiniszu.

Paulina PRZYBYSZEWSKA uczennica klasy drugiej liceum w biegu na 4km  zajęła 23.miejsce.

Na Mistrzostwach Polski Seniorów w Biegach Przełajowych przeprowadzony został jeden bieg dla wszystkich zawodniczek (trudniej było zająć dobre miejsce), dotychczas zawsze były dwa biegi - na 4km i 8km. Absolwentka liceum Asia TEREFENKO zajęła w biegu na 5km 16. miejsce i w ocenie trenera – p. Henryka Michalskiego - był to bardzo dobry występ.

Gratulujemy. :)