Mija pierwszy tydzień, podczas którego nasi uczniowie realizują staże zagraniczne w ramach projektu „Na fali praktyk do sukcesu”. Dziewięciu uczniów technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz dziesięciu uczniów technikum w zawodzie technik mechatronik od 13 stycznia przebywa w hiszpańskiej Granadzie, gdzie przez miesiąc, w różnych zakładach pracy, będą szlifować umiejętności zawodowe. Udział w projekcie ma na celu podniesienie poziomu kształcenia zawodowego oraz wzmocnienie różnorodnych kompetencji społecznych i kulturowych. Pobyt w Hiszpanii to również okazja do zapoznania się z kulturą i obyczajami przepięknego regionu, którym jest Andaluzja. Pod opieką Pana Mirosława Baja i Pana Andrzeja Gałata uczniowie zwiedzili już Granadę wraz z kompleksem pałacowym Alhambra, a to dopiero pierwszy tydzień. :).

Zapraszamy do zapoznawania się z bieżącymi informacjami na stronie Facebooka projektu (mile widziane polubienia) – www.facebook.com/zsoitpraktyki/

Projekt „Na fali praktyk do sukcesu” 2019-1-PL01-KA102-062907 jest realizowany w ramach programu ERASMUS+, Akcji 1: Mobilność Edukacyjna.