countryside1.jpgcountryside2.jpg

Barbary 2012

Barbary to uroczystość z wieloletnią tradycją organizowana w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika w Ustce. Jest ona długo oczekiwana nie tylko przez absolwentów, ale także przez wszystkich pozostałych uczniów, a nawet nauczycieli. W tym dniu wręczane są statuetki dla wyróżniających się trzecioklasistów, a także wybierany jest Nauczyciel Roku. Nazwa Barbary pochodzi od imienia dyrektor szkoły, p. Barbary Kołakowskiej.

Tegoroczna impreza odbyła się 25 kwietnia w Młodzieżowym Domu Kultury w Ustce. Przygotowała ją klasa IIa wraz z wychowawcą, p. Arkadiuszem Kubiakiem.

Zapowiedź każdej nominacji poprzedzał występ wokalny lub taneczny. Jednakże największe poruszenie wywołały same nominacje i nagrodzeni. A oto oni:

1. Miss Roku – Zuzanna Bogucka

2. Mister Roku – Dawid Karnicki

3. Koks (Sportowiec) Roku – Joanna Terefenko

4. Mózg Roku – Konrad Kobuszewski

5. Prezes Roku – Sylwester Pereć

6. Osobowość Roku – Dominika Różańska

7. Artysta Roku – zespół My Own Direction

8. Nauczyciel Roku – p. Dorota Kozłowska

GRATULUJEMY!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.