countryside1.jpgcountryside2.jpgcountryside3.jpgcountryside4.jpgcountryside5.JPGcountryside6.png

Strona główna

Osiągnięcia w roku szkolnym 2007/2008

Rok szkolny 2007/2008

BIOLOGIA
Reprezentacja LO w składzie: Patrycja Maziec, Aleksandra Łoczechin, Tiziana Sangi i Natalia Pająk - IV m. w Miejsko – Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o AIDS pn. „Nie daj szansy AIDS”
Opiekun – mgr Anetta Karpińska

HISTORIA
Marcin Wolski – V m. w województwie i VI m w etapie międzywojewódzkim ogólnopolskiego konkursu pn. „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
Opiekun – mgr Arkadiusz Kubiak

Kamila Skoraczewska – III m. w konkursie o indeks Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego
Opiekun – mgr Arkadiusz Kubiak
Paweł Jaskuła – I m. w konkursie pn. „Odzyskanie Niepodległości”
Opiekun – mgr Arkadiusz Kubiak

Reprezentacja LO w składzie Paweł Jaskuła i Marcin Wolski – II m. drużynowo w konkursie pn. „Odzyskanie Niepodległości”
Opiekun – mgr Arkadiusz Kubiak

JĘZYK ANGIELSKI
Stefan Szurek – dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Fox”
Opiekun – mgr Monika Dymek

Magda Ozimek – II m. w konkursie języka angielskiego organizowanym przez Akademię Pomorską w Słupsku.
Opiekun – mgr Monika Dymek

JĘZYK NIEMIECKI
Katarzyna Januszewska – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie „Deutschfreund 2007”(3 lokata)
Opiekun – mgr Anna Pogoda

Aleksandra Łoczechin – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie „Deutschfreund 2007” (3 lokata)
Opiekun – mgr Anna Pogoda

JĘZYK POLSKI

Sylwia Radlak – I m. w powiatowym Konkursie Ortograficznym
Opiekun – mgr Dorota Kozłowska

Alicja Skibińska – II m. w Powiatowym Konkursie Ortograficznym
Opiekun – mgr Klaudia Sołoduch

Kamil Lipski - III m. w powiatowym Konkursie Ortograficznym
Opiekun – mgr Dorota Kozłowska

MATEMATYKA
Mateusz Kołaczek – laureat II m. w XVI Regionalnym Konkursie Matematycznym dla klas I - II
Opiekun – mgr Junona Olempijuk

Marta Ozimek – II m w konkursie matematycznym Politechniki Koszalińskiej „Bieg po indeks”., uzyskała indeks na Politechnikę Koszalińską
Opiekun – mgr Katarzyna Kołpa

Mateusz Kołaczek – laureat II m. w Lidze Matematycznej; zdobył indeks na Akademię Pomorską w Słupsku
Opiekun – mgr Junona Olempijuk

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Reprezentacja LO w składzie: Joanna Iwaniak, Mateusz Kaźmierczak, Ireneusz Krajewski, Paulina Meller – finaliści etapu centralnego Ogólnopolskiego Konkursu Na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo „Produkcik 2008”.
Opiekun – mgr Renata Szanter

WIEDZA O KULTURZE
Martyna Czernecka – II m. w kategorii Piosenka Turystyczna – Kwidzyn 2008

Martyna Czernecka – Puchar Starosty Słupskiego w III Spotkaniach z Piosenką Nie Tylko Religijną.

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
Katarzyna Januszewska – I m w etapie powiatowym i IV m. w finale wojewódzkim Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym
Opiekun – mgr Arkadiusz Kubiak

Marcin Wolski – II m w etapie powiatowym i VI m. w finale wojewódzkim Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym
Opiekun – mgr Arkadiusz Kubiak

Natalia Latosińska – II m. w etapie powiatowym, finalistka etapu wojewódzkiego Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym
Opiekun – mgr Arkadiusz Kubiak

INNE
Liwia Łowiecka – stypendystka Prezesa Rady Ministrów.

Liwia Łowiecka została powołana zarządzeniem Pomorskiego Kuratora Oświaty do Wojewódzkiej Rady Dzieci i Młodzieży

Wojciech Depta – nagroda Prezydenta Słupska za film „Pod skrzydłami czarnego orła”

Joanna Głodek – wyróżnienie w etapie powiatowym konkursu „Bogactwo energetyczne natury”
Opiekun – mgr Małgorzata Ossowska

Aneta Janta – Lipińska – I nagroda Starosty Słupskiego dla najlepszych uczniów – sportowców – wyjazd na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie

SPORT
Dawid Kościów – XXIV m. w rzucie oszczepem w Mistrzostwach Polski Juniorów.
Opiekun – mgr Henryk Michalski

Dorota Szyszka – III m. w rzucie oszczepem wojewódzkiej licealiadzie.
Opiekun – mgr Henryk Michalski

Słupska Olimpiada Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych
IV m w punktacji generalnej
II m. dziewcząt w klasyfikacji generalnej
I miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
I miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt
I miejsce w Tenisie Stołowym Dziewcząt
I miejsce w Szachach Dziewcząt
Opiekunowie: mgr Piotr Drwal, mgr Henryk Michalski, mgr Renata Smolicz

Joomla templates by a4joomla